Beylerbeyi D-Smart
D-Smart kampanyalarını daha yakından inceleyerek bulunduğunuz yerden veya evinizden çıkmadan D-Smart Tv, D-Smart TV + İnternet veya sadece D-Smart İnternet başvurusunda bulunabilir ve online hizmet alabilirsiniz Beylerbeyi D-Smart Bayi iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilir farklı iletişim kanalları aramadan online iletişime geçebilirsiniz. Beylerbeyi D-Smart Bayi sayfasından yapılan başvurların kurulumları aynı gün içerinide yapılmaktadır Beylerbeyi D-Smart Bayisi ile iletişime geçerek internet talebinde bulunabilir mevcut internetiniz taşıyabilir veya D-Smartla birlikte internet başvurusunda bulunabilirsiniz. İstanbul geneli D-Smart üyelik başvuru
0216 212 09 26 Başvuru hizmetlerimiz ana merkezimizden tek noktadan yönetilmektedir böylece talebiniz doğrultusunda size en yakın aracımız ortalama 2 saat içerisinde D-Smart kurulumu hizmet vermektedir. İletişim formuyla başvuruda bulunabilirsiniz.
 
 
Formla Başvuru


  Beylerbeyi D-Smart

  D-Smart Kampanyaları

  Beylerbeyi D-Smart Bölgesi Bayi Üyelik Başvuru Hizmetleri
  D-Smart çözüm ortağı olarak Beylerbeyi bölgesine verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki gibidir.
  D-Smart Tv , D-Smart internet, D-Smart TV + İnternet, D-Smart Ticari üyelik ve diğer taleplerinizle ilgili detaylı bilgi ve başvurularınız için 0216 212 09 26 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir iletişim seçeneği olarakta yandaki formla Beylerbeyi taleplerinizi iletebilirsiniz. Beylerbeyi Bölgesi D-Smart kurulum hizmeti ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur.
  Aynı zamanda Beylerbeyi ilçesine bölgesinden D-Smart fiber internet aboneliği’ de yaptırabilirsiniz. D-Smart Tv ve D-Smart internet mevcut kampanyalarında iki aboneliği birden tek faturada satın alabilir böylece Tv ye ayrı İnternete ayrı fatura ödeme derdinden kurtılmuş olursunuz.
  Smart city alt yapısı bulunan siteler D-Smart Tv ve D-Smart Fiber İnternet üyeliklerine sitelere özel indirimli kampanyalardan faydalanarak üye olabilirler.
  Beylerbeyi bölgesinde işletmeniz için Ticari D-Smart üyelikleri hakkında bilgi alabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. İster eski Ticari D-Smart üyeliklerinizi yenileyebilir, isterseniz yeni İşyerine D-Smart üyelik başvurunda bulunabilirsiniz.

  Teknik Servis Hizmetleri

  Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz, merkezi uydu sisteminiz veya smart city sisteminiz var ise tarafımızdan sadece iç kurulum yapılmaktadır.
  Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir.
  Montaj ve kullanılacak olan malzeme hakkında bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.
  Siteler ve toplu konutlar merkezi uydu sistemleri hakkında bilgi almak için bizi arayabilirler.

  Beylerbeyi D-Smart