D-Smart Bağlarbaşı Sayfası

D-Smart Bağlarbaşı

D-Smart Bağlarbaşı

D-Smart Üyelik Başvuru Hizmetleri

Bağlarbaşı D-Smart Üyelik Başvuru Hizmetleri

D-Smart çözüm ortağı olarak Bağlarbaşı D-smart ile ilgili verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki gibidir. D-Smart ve D-Smart Net internet ( adsl ) ilgili detaylı bilgi ve abonelik taleplerinizi 0216 212 09 26 veya 0850 333 7 266  numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir seçenekte üstteki formla online abonelik ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Bağlarbaşı D-Smart kurulum hizmeti ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Aynı zamanda Bağlarbaşı D-Smart Net  adsl aboneliği’ de yaptırabilirsiniz. D-Smart ve D-Smart Net mevcut kampanyasında iki aboneliği birden tek faturada satın alabiliyorsunuz. Üstelik D-Smart internet kampanyasında D-smart ve D-Smart Neti’i internet fiyatına alabiliyorsunuz. Smart city alt yapısı bulunan siteler D-Smart ve D-Smart Net internet üyeliklerine sitelere özel indirimlerle faydalanarak üye olabilirler detaylı bilgi ve smart city’ye özel üyelik ücretleri için 0850 333 7 266 nolu telefonu arayabilirsiniz.

Bağlarbaşı D-Smart Teknik Servis Hizmetleri

Dsmart Teknik Servis ve Üyelik Başvuru Hizmetleri

D-Smart üyeliklerinde kurulum hizmeti gerekmektedir. Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz  veya merkezi uydu sisteminiz var ise bayimiz tarafından sadece iç kurulum yapılmaktadır. Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir.Montaj ne kullanılacak olan malzeme bilgilerini bayinizden alabilirsiniz

D-Smart Uydu alıcınızın markası ne olursa olsun teknik servisiniz .! uzman ve profesyonel servislerimizden olsun.Tüm d-smart uydu alıcıları ve çanak anten arızalarınızda yerinde servis hizmeti almak için bizimle online olarak irtibata geçebilrisiniz 0216 212 09 26 Servis hizmetlerimiz her bölgede gezici olarak dolaşmaktadır. Servis hizmetlerimiz ana merkezimizden tek noktadan yönetilmektedir böylece talebiniz doğrultusunda size en yakın aracımız ortalama 60 dk içerisinde sizlere hizmet verecektir.Yandaki formla servis veya satın alma talebinde bulunabilirsiniz.

D-Smart Bağlarbaşı verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdadır:

D-Smart Bağlarbaşı İlçesine Verilen Hizmetler

– D-Smart Üyelik Başvurusu

– D-Smart uydu alıcısı satışı

– D-Smart uydu alıcısı kurulumu

– D-Smart teknik servis hizmetleri

– D-Smart destek

– Çanak anten montaj servisi

– Uydu anten montaj

– Uydu anteni kurulum

– Head End Sistem kurulumu

– Çanak anten ayarı

– Çanak anten kurulumu

– Uydu anten kurulumu

– Uydu anten ayarı

– Türksat uydu montajı

– Çift çanak anten montaji

– Çanak anten montajı

– Anten ince ayar bakım montajı

– Çanak anten hassas ayarı bakımı

– Uydu arızası

– Uydu montajı

– Uydu ayarı

– Çanak anten montaj servisi

– Çanak anten arızası

– Motorlu canak anten montajı

– Çanak anten nakil

– Merkezi uydu sistemi kurulumu