D-Smart Esenkent Bayi

D-Smart Esenkent

            D-Smart Esenkent Başvuru Hizmetleri

D-Smart Esenkent Üyelik Başvuru Hizmetleri
D-Smart çözüm ortağı olarak D-Smart Esenkent semtine verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki gibidir. D-Smart , D-Smart internet ve Esenkent D-Smart Ticari üyelik ilgili detaylı bilgi ve abonelik talepleriniz için 0216 212 09 26 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir iletişim seçeneği olarakta alttaki formla. D-Smart Esenkent online abonelik ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda Esenkent semtinede D-Smart internet adsl aboneliği’de yaptırabilirsiniz. D-Smart ve D-Smart internet mevcut kampanyalarında iki aboneliği birden tek faturada satın alabiliyorsunuz, üstelik D-Smart internet kampanyasında D-smart ve D-Smart interneti – internet fiyatına alabiliyorsunuz. Smart city alt yapısı bulunan siteler D-Smart ve D-Smart internet üyeliklerine sitelere özel indirimlerle faydalanarak üye olabilirler. D-Smart Esenkent Bölgesinde işletmeniz için ticari d-smart üyelikleri hakkında başvuruda bulunabilir ister eski ticari d-smart üyeliklerinizi yenileyebilir isterseniz yeni ticari d-smart üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.
D-Smart Esenkent

            D-Smart Esenkent Teknik Servis Hizmetleri

Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz, merkezi uydu sisteminiz veya smart city sistemi var ise bayimiz tarafından sadece iç kurulum yapılmaktadır. Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir.Montaj ne kullanılacak olan malzeme bilgilerini bayinizden alabilirsiniz
D-Smart Uydu alıcınızın markası ne olursa olsun teknik servislerimiz .! uzman ve profesyonel elemanlardan oluşmaktadır.Tüm d-smart uydu alıcıları ve çanak anten arızalarınızda yerinde servis hizmeti almak için bizimle online olarak irtibata geçebilrisiniz 0216 212 09 26 Servis hizmetlerimiz her bölgede gezici olarak dolaşmaktadır. Servis hizmetlerimiz ana merkezimizden tek noktadan yönetilmektedir böylece talebiniz doğrultusunda size en yakın aracımız ortalama 60 dk içerisinde sizlere hizmet verecektir.Alttaki formla servis veya üyellik alma talebinde bulunabilirsiniz.

            Ümraniye Esenkent Semtine Verilen Hizmetler

     D-Smart Esenkent Üyelik Başvurusu
     D-Smart Esenkent uydu alıcısı satışı
     D-Smart Esenkent uydu alıcısı kurulumu
     D-Smart Esenkent t teknik servis hizmetleri
     D-Smart Esenkent Çanak anten montaj servisi
     D-Smart Esenkent Uydu anten montaj
     D-Smart Esenkent Uydu anteni kurulum
     D-Smart Esenkent Smart city merkezi uydu sistemi üyelikleri
     D-Smart Esenkent Çanak anten ayarı
     D-Smart Esenkent Çanak anten kurulumu
     D-Smart Esenkent Uydu anten ayarı
     D-Smart Esenkent Hotbird ( yabancı ) Uydusu Çanak Kurulumu
     D-Smart Esenkent Anten ince ayar bakım montajı
     D-Smart Esenkent Uydu arızası
     D-Smart Esenkent Cihaz arızaları servisi
     D-Smart Esenkent İşyerlerine Ticari Üyelik Başvuruları
     D-Smart Esenkent Çanak Anten Nakil Hizmetleri
     Esenkent Merkezi uydu sistemi kurulumu

D-Smart Esenkent – Esenkent D-Smart – Esenkent D-Smart Bayileri

Ucuz Internet Kampanyalar