Yenidoğan Bölgesine Verdiğimiz Hizmetler
 • Dsmart Üyelik Başvuru ve Kurulum
 • Dsmart İnternet Başvuru
 • Dsmart Çanak Anten Kurulumu ve Sinyal Ayarı
 • Dsmart Uydu Alıcısı Kurulumu ve Kanal Ekleme
 • Dsmart LNB Değişimi ve LNB Sinyal Yükseltme
 • Dsmart Anten Kablosu Değişimi
 • Dsmart Bakımı & Onarımı
 • Dsmart Yabacı Anten Kurulumu
 • Dsmart Uydu Sinyal Seviyesi Ayarlama
 • Merkezi Uydu Sistemi Kurulum ve Bakım
 • Tv Kanalı Tarama ve Yabancı Kanal Ekleme
Dsmart Anadolu Bayileri Bayileri


  Taşınabilir Kablosuz Fiber İnternet Tercih Edebilirsiniz. Dilediğiniz Yere Götürebilir Port veya Kablo Derdi Olmadan Özgürce İnternet Keyfinini Yaşayabilirsiniz.

  Uydu Sistemleri Teknik Servisi
  Uydu Sistemleri Teknik Servisi

  Yenidoğan Dsmart Bayi

  Sinyal Seviyesinde Azalma Var Ne Yapmalıyım?
  1. Öncelikle Dsmart cihazınızın arkasındaki sinyal kablosunun bağlı olup olmadığından emin olunuz.
  2. “sinyal yok” uyarısı aldığınız kanalda kumandanızın “yeşil” renkli tuşuna basınız.
  3. Ekrana gelen sinyal ayarları sayfasından Dsmart TP1 sinyalini seçmek için ‘ok’ tuşuna basınız. Çıkan ekranın ortasında yer alan kilit simgesindeki “yeşil” renk cihazınızın sinyale kilitlendiğini, “kırmızı” renk ise cihazınızın sinyal alamadığını ifade eder.
  4. Online işlem merkezinden “sinyal yenile” alanına girerek sinyal yenileme işlemini yapınız.

  Sinyal yenileme işlemi sonrası TV ekranında “kanalda sorun var veya sinyal yok” uyarısı almaya devam ediyorsa; sinyal kalitesi düşük ise çanak anteninizin ayarı bozulmuş veya anten bileşenlerinden biri arızalanmış olabilir.

  Bazı Kanalları İzleyemiyorum

  Dsmart uydu alıcınızı ilk kez çalıştırıyorsanız karşınıza “Yeni Kurulum” ekranı gelecektir. Ayarlarınızı kişisel zevkinize göre kumandanızın yön tuşları yardımıyla seçin ve kumandanızın “OK” tuşuna basınız. (Fabrika ayarlarına dönen cihazınızın kurulumu için de aynı adımlarla ilerleyebilirsiniz.)

  Sinyal Yok Uyarısı Alıyorum

  “Kırmızı” renk cihazınızın sinyal alamadığını ifade eder. Sinyal kalitesi %60 -%100 seviyesinden daha az olması durumunda çanak anten ayarları kontrol edilmelidir. Sorununuz devam ediyor ise çözüm için cep telefonunuzdan “0216 212 02 38” Nolu telefonu aramanız gerekmektedir.
  Sinyal yok sinyal kablolarınızı kontrol edin sinyal seviyesi için mavi, sinyal kalitesi için yeşil tuşlarına basın uyarısı alıyorsanız çanak anten sisteminiz veya kablolama sisteminizde sorun oluşmuş dYenidoğantedir.

  Türksat Uydusundaki Kanalları İzleyebiliyorum, Hotbirt Uydusundaki Kanalları İzleyemiyorum

  Türksat’a bakan çanak anteninizin dışında, 2. Bir çanağa sahip olmanız halinde hotbird uydusundaki şifresiz yayınları izleyebilirsiniz. Bu çanakları birlikte kullanabilmek için diseqc denen aparatın kullanılması gerekir. Yetkili servisiniz ya da çağrı merkezimiz bu konuda sizi daha detaylı bilgilendirebilir.

  Hotbirt Uydusundaki Kanallar Nereye Ekleniyor

  Hotbird uydusu dahil olmak üzere diğer uydularda izlemeyi tercih ettiğiniz kanalları, kanal sıralamamızda 600. Kanaldan itibaren ilave edebilirsiniz.

  Yenidoğan Dsmart Bayi Özel Servisleri

  Yenidoğan Dsmart Bayi İletişim Bilgileri