D-Smart Beyoğlu
D-Smart kampanyalarını daha yakından inceleyerek bulunduğunuz yerden veya evinizden çıkmadan D-Smart Tv, D-Smart TV + İnternet veya sadece D-Smart İnternet başvurusunda bulunabilir ve online hizmet alabilirsiniz D-Smart Beyoğlu Bayi iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilir farklı iletişim kanalları aramadan online iletişime geçebilirsiniz. D-Smart Şerifal Bayi sayfasından yapılan başvurların kurulumları aynı gün içerinide yapılmaktadır D-Smart Beyoğlu Bayisi ile iletişime geçerek internet talebinde bulunabilir mevcut internetiniz taşıyabilir veya D-Smartla birlikte internet başvurusunda bulunabilirsiniz. İstanbul geneli D-Smart üyelik başvuru
0216 212 09 26 Başvuru hizmetlerimiz ana merkezimizden tek noktadan yönetilmektedir böylece talebiniz doğrultusunda size en yakın aracımız ortalama 2 saat içerisinde D-Smart kurulumu hizmet vermektedir. İletişim formuyla başvuruda bulunabilirsiniz.
 
 
Formla Başvuru


  D-Smart Beyoğlu

  D-Smart Kampanyaları

  D-Smart Beyoğlu Bölgesi Bayi Üyelik Başvuru Hizmetleri
  D-Smart çözüm ortağı olarak Beyoğlu bölgesine verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki gibidir.
  D-Smart Tv , D-Smart internet, D-Smart TV + İnternet, D-Smart Ticari üyelik ve diğer taleplerinizle ilgili detaylı bilgi ve başvurularınız için 0216 212 09 26 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir iletişim seçeneği olarakta yandaki formla Beyoğlu taleplerinizi iletebilirsiniz. Beyoğlu Bölgesi D-Smart kurulum hizmeti ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur.
  Aynı zamanda Beyoğlu ilçesine bölgesinden D-Smart fiber internet aboneliği’ de yaptırabilirsiniz. D-Smart Tv ve D-Smart internet mevcut kampanyalarında iki aboneliği birden tek faturada satın alabilir böylece Tv ye ayrı İnternete ayrı fatura ödeme derdinden kurtılmuş olursunuz.
  Smart city alt yapısı bulunan siteler D-Smart Tv ve D-Smart Fiber İnternet üyeliklerine sitelere özel indirimli kampanyalardan faydalanarak üye olabilirler.
  Beyoğlu bölgesinde işletmeniz için Ticari D-Smart üyelikleri hakkında bilgi alabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. İster eski Ticari D-Smart üyeliklerinizi yenileyebilir, isterseniz yeni İşyerine D-Smart üyelik başvurunda bulunabilirsiniz.

  D-Smart Hizmetleri

  Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz, merkezi uydu sisteminiz veya smart city sisteminiz var ise tarafımızdan sadece iç kurulum yapılmaktadır.
  Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir.
  Montaj ve kullanılacak olan malzeme hakkında bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.
  Siteler ve toplu konutlar merkezi uydu sistemleri hakkında bilgi almak için bizi arayabilirler.

  D-Smart Beyoğlu