D-Smart Tantavi Bayi

D-Smart Tantavi

            D-Smart Tantavi Başvuru Hizmetleri

D-Smart Tantavi Üyelik Başvuru Hizmetleri
D-Smart çözüm ortağı olarak D-Smart Tantavi semtine verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki gibidir. D-Smart , D-Smart internet ve Tantavi D-Smart Ticari üyelik ilgili detaylı bilgi ve abonelik talepleriniz için 0216 526 25 25 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir iletişim seçeneği olarakta alttaki formla. D-Smart Tantavi online abonelik ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda Tantavi semtinede D-Smart internet adsl aboneliği’de yaptırabilirsiniz. D-Smart ve D-Smart internet mevcut kampanyalarında iki aboneliği birden tek faturada satın alabiliyorsunuz, üstelik D-Smart internet kampanyasında D-smart ve D-Smart interneti – internet fiyatına alabiliyorsunuz. Smart city alt yapısı bulunan siteler D-Smart ve D-Smart internet üyeliklerine sitelere özel indirimlerle faydalanarak üye olabilirler. D-Smart Tantavi Bölgesinde işletmeniz için ticari d-smart üyelikleri hakkında başvuruda bulunabilir ister eski ticari d-smart üyeliklerinizi yenileyebilir isterseniz yeni ticari d-smart üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.
D-Smart Tantavi

            D-Smart Tantavi Teknik Servis Hizmetleri

Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz, merkezi uydu sisteminiz veya smart city sistemi var ise bayimiz tarafından sadece iç kurulum yapılmaktadır. Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir.Montaj ne kullanılacak olan malzeme bilgilerini bayinizden alabilirsiniz
D-Smart Uydu alıcınızın markası ne olursa olsun teknik servislerimiz .! uzman ve profesyonel elemanlardan oluşmaktadır.Tüm d-smart uydu alıcıları ve çanak anten arızalarınızda yerinde servis hizmeti almak için bizimle online olarak irtibata geçebilrisiniz 0216 526 25 25 Servis hizmetlerimiz her bölgede gezici olarak dolaşmaktadır. Servis hizmetlerimiz ana merkezimizden tek noktadan yönetilmektedir böylece talebiniz doğrultusunda size en yakın aracımız ortalama 60 dk içerisinde sizlere hizmet verecektir.Alttaki formla servis veya üyellik alma talebinde bulunabilirsiniz.

            Ümraniye Tantavi Semtine Verilen Hizmetler

     D-Smart Tantavi Üyelik Başvurusu
     D-Smart Tantavi uydu alıcısı satışı
     D-Smart Tantavi uydu alıcısı kurulumu
     D-Smart Tantavi t teknik servis hizmetleri
     D-Smart Tantavi Çanak anten montaj servisi
     D-Smart Tantavi Uydu anten montaj
     D-Smart Tantavi Uydu anteni kurulum
     D-Smart Tantavi Smart city merkezi uydu sistemi üyelikleri
     D-Smart Tantavi Çanak anten ayarı
     D-Smart Tantavi Çanak anten kurulumu
     D-Smart Tantavi Uydu anten ayarı
     D-Smart Tantavi Hotbird ( yabancı ) Uydusu Çanak Kurulumu
     D-Smart Tantavi Anten ince ayar bakım montajı
     D-Smart Tantavi Uydu arızası
     D-Smart Tantavi Cihaz arızaları servisi
     D-Smart Tantavi İşyerlerine Ticari Üyelik Başvuruları
     D-Smart Tantavi Çanak Anten Nakil Hizmetleri
     Tantavi Merkezi uydu sistemi kurulumu

D-Smart Tantavi – Tantavi D-Smart – Tantavi D-Smart Bayileri

Ucuz Internet Kampanyalar

Bir cevap yazın