D-Smart Atatürk Bayi

D-Smart Atatürk

            D-Smart Atatürk Başvuru Hizmetleri

D-Smart Atatürk Üyelik Başvuru Hizmetleri
D-Smart çözüm ortağı olarak D-Smart Atatürk semtine verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki gibidir. D-Smart , D-Smart internet ve Atatürk D-Smart Ticari üyelik ilgili detaylı bilgi ve abonelik talepleriniz için 0216 526 25 25 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir iletişim seçeneği olarakta alttaki formla. D-Smart Atatürk online abonelik ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda Atatürk semtinede D-Smart internet adsl aboneliği’de yaptırabilirsiniz. D-Smart ve D-Smart internet mevcut kampanyalarında iki aboneliği birden tek faturada satın alabiliyorsunuz, üstelik D-Smart internet kampanyasında D-smart ve D-Smart interneti – internet fiyatına alabiliyorsunuz. Smart city alt yapısı bulunan siteler D-Smart ve D-Smart internet üyeliklerine sitelere özel indirimlerle faydalanarak üye olabilirler. D-Smart Atatürk Bölgesinde işletmeniz için ticari d-smart üyelikleri hakkında başvuruda bulunabilir ister eski ticari d-smart üyeliklerinizi yenileyebilir isterseniz yeni ticari d-smart üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.
D-Smart Atatürk

            D-Smart Atatürk Teknik Servis Hizmetleri

Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz, merkezi uydu sisteminiz veya smart city sistemi var ise bayimiz tarafından sadece iç kurulum yapılmaktadır. Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir.Montaj ne kullanılacak olan malzeme bilgilerini bayinizden alabilirsiniz
D-Smart Uydu alıcınızın markası ne olursa olsun teknik servislerimiz .! uzman ve profesyonel elemanlardan oluşmaktadır.Tüm d-smart uydu alıcıları ve çanak anten arızalarınızda yerinde servis hizmeti almak için bizimle online olarak irtibata geçebilrisiniz 0216 526 25 25 Servis hizmetlerimiz her bölgede gezici olarak dolaşmaktadır. Servis hizmetlerimiz ana merkezimizden tek noktadan yönetilmektedir böylece talebiniz doğrultusunda size en yakın aracımız ortalama 60 dk içerisinde sizlere hizmet verecektir.Alttaki formla servis veya üyellik alma talebinde bulunabilirsiniz.

            Ümraniye Atatürk Semtine Verilen Hizmetler

     D-Smart Atatürk Üyelik Başvurusu
     D-Smart Atatürk uydu alıcısı satışı
     D-Smart Atatürk uydu alıcısı kurulumu
     D-Smart Atatürk t teknik servis hizmetleri
     D-Smart Atatürk Çanak anten montaj servisi
     D-Smart Atatürk Uydu anten montaj
     D-Smart Atatürk Uydu anteni kurulum
     D-Smart Atatürk Smart city merkezi uydu sistemi üyelikleri
     D-Smart Atatürk Çanak anten ayarı
     D-Smart Atatürk Çanak anten kurulumu
     D-Smart Atatürk Uydu anten ayarı
     D-Smart Atatürk Hotbird ( yabancı ) Uydusu Çanak Kurulumu
     D-Smart Atatürk Anten ince ayar bakım montajı
     D-Smart Atatürk Uydu arızası
     D-Smart Atatürk Cihaz arızaları servisi
     D-Smart Atatürk İşyerlerine Ticari Üyelik Başvuruları
     D-Smart Atatürk Çanak Anten Nakil Hizmetleri
     Atatürk Merkezi uydu sistemi kurulumu

D-Smart Atatürk – Atatürk D-Smart – Atatürk D-Smart Bayileri

Ucuz Internet Kampanyalar

Bir cevap yazın