D-Smart Atakent Bayi

D-Smart Atakent

            D-Smart Atakent Başvuru Hizmetleri

D-Smart Atakent Üyelik Başvuru Hizmetleri
D-Smart çözüm ortağı olarak D-Smart Atakent semtine verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki gibidir. D-Smart , D-Smart internet ve Atakent D-Smart Ticari üyelik ilgili detaylı bilgi ve abonelik talepleriniz için 0216 526 25 25 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir iletişim seçeneği olarakta alttaki formla. D-Smart Atakent online abonelik ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda Atakent semtinede D-Smart internet adsl aboneliği’de yaptırabilirsiniz. D-Smart ve D-Smart internet mevcut kampanyalarında iki aboneliği birden tek faturada satın alabiliyorsunuz, üstelik D-Smart internet kampanyasında D-smart ve D-Smart interneti – internet fiyatına alabiliyorsunuz. Smart city alt yapısı bulunan siteler D-Smart ve D-Smart internet üyeliklerine sitelere özel indirimlerle faydalanarak üye olabilirler. D-Smart Atakent Bölgesinde işletmeniz için ticari d-smart üyelikleri hakkında başvuruda bulunabilir ister eski ticari d-smart üyeliklerinizi yenileyebilir isterseniz yeni ticari d-smart üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.
D-Smart Atakent

            D-Smart Atakent Teknik Servis Hizmetleri

Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz, merkezi uydu sisteminiz veya smart city sistemi var ise bayimiz tarafından sadece iç kurulum yapılmaktadır. Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir.Montaj ne kullanılacak olan malzeme bilgilerini bayinizden alabilirsiniz
D-Smart Uydu alıcınızın markası ne olursa olsun teknik servislerimiz .! uzman ve profesyonel elemanlardan oluşmaktadır.Tüm d-smart uydu alıcıları ve çanak anten arızalarınızda yerinde servis hizmeti almak için bizimle online olarak irtibata geçebilrisiniz 0216 526 25 25 Servis hizmetlerimiz her bölgede gezici olarak dolaşmaktadır. Servis hizmetlerimiz ana merkezimizden tek noktadan yönetilmektedir böylece talebiniz doğrultusunda size en yakın aracımız ortalama 60 dk içerisinde sizlere hizmet verecektir.Alttaki formla servis veya üyellik alma talebinde bulunabilirsiniz.

            D-Smart Atakent İlçesine Verilen Hizmetler

     D-Smart Atakent Üyelik Başvurusu
     D-Smart Atakent uydu alıcısı satışı
     D-Smart Atakent uydu alıcısı kurulumu
     D-Smart Atakent t teknik servis hizmetleri
     D-Smart Atakent Çanak anten montaj servisi
     D-Smart Atakent Uydu anten montaj
     D-Smart Atakent Uydu anteni kurulum
     D-Smart Atakent Smart city merkezi uydu sistemi üyelikleri
     D-Smart Atakent Çanak anten ayarı
     D-Smart Atakent Çanak anten kurulumu
     D-Smart Atakent Uydu anten ayarı
     D-Smart Atakent Hotbird ( yabancı ) Uydusu Çanak Kurulumu
     D-Smart Atakent Anten ince ayar bakım montajı
     D-Smart Atakent Uydu arızası
     D-Smart Atakent Cihaz arızaları servisi
     D-Smart Atakent İşyerlerine Ticari Üyelik Başvuruları
     D-Smart Atakent Çanak Anten Nakil Hizmetleri
     Atakent Merkezi uydu sistemi kurulumu

D-Smart Atakent – Atakent D-Smart – Atakent D-Smart Bayileri

Ucuz Internet Kampanyalar

Bir cevap yazın