D-Smart İnönü Bayi

D-Smart İnönü

            D-Smart İnönü Başvuru Hizmetleri

D-Smart İnönü Üyelik Başvuru Hizmetleri
D-Smart çözüm ortağı olarak D-Smart İnönü semtine verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki gibidir. D-Smart , D-Smart internet ve İnönü D-Smart Ticari üyelik ilgili detaylı bilgi ve abonelik talepleriniz için 0216 526 25 25 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir iletişim seçeneği olarakta alttaki formla. D-Smart İnönü online abonelik ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda İnönü semtinede D-Smart internet adsl aboneliği’de yaptırabilirsiniz. D-Smart ve D-Smart internet mevcut kampanyalarında iki aboneliği birden tek faturada satın alabiliyorsunuz, üstelik D-Smart internet kampanyasında D-smart ve D-Smart interneti – internet fiyatına alabiliyorsunuz. Smart city alt yapısı bulunan siteler D-Smart ve D-Smart internet üyeliklerine sitelere özel indirimlerle faydalanarak üye olabilirler. D-Smart İnönü Bölgesinde işletmeniz için ticari d-smart üyelikleri hakkında başvuruda bulunabilir ister eski ticari d-smart üyeliklerinizi yenileyebilir isterseniz yeni ticari d-smart üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.
D-Smart İnönü

            D-Smart İnönü Teknik Servis Hizmetleri

Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz, merkezi uydu sisteminiz veya smart city sistemi var ise bayimiz tarafından sadece iç kurulum yapılmaktadır. Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir.Montaj ne kullanılacak olan malzeme bilgilerini bayinizden alabilirsiniz
D-Smart Uydu alıcınızın markası ne olursa olsun teknik servislerimiz .! uzman ve profesyonel elemanlardan oluşmaktadır.Tüm d-smart uydu alıcıları ve çanak anten arızalarınızda yerinde servis hizmeti almak için bizimle online olarak irtibata geçebilrisiniz 0216 526 25 25 Servis hizmetlerimiz her bölgede gezici olarak dolaşmaktadır. Servis hizmetlerimiz ana merkezimizden tek noktadan yönetilmektedir böylece talebiniz doğrultusunda size en yakın aracımız ortalama 60 dk içerisinde sizlere hizmet verecektir.Alttaki formla servis veya üyellik alma talebinde bulunabilirsiniz.

            İnönü Semtine Verilen Hizmetler

     D-Smart İnönü Üyelik Başvurusu
     D-Smart İnönü uydu alıcısı satışı
     D-Smart İnönü uydu alıcısı kurulumu
     D-Smart İnönü t teknik servis hizmetleri
     D-Smart İnönü Çanak anten montaj servisi
     D-Smart İnönü Uydu anten montaj
     D-Smart İnönü Uydu anteni kurulum
     D-Smart İnönü Smart city merkezi uydu sistemi üyelikleri
     D-Smart İnönü Çanak anten ayarı
     D-Smart İnönü Çanak anten kurulumu
     D-Smart İnönü Uydu anten ayarı
     D-Smart İnönü Hotbird ( yabancı ) Uydusu Çanak Kurulumu
     D-Smart İnönü Anten ince ayar bakım montajı
     D-Smart İnönü Uydu arızası
     D-Smart İnönü Cihaz arızaları servisi
     D-Smart İnönü İşyerlerine Ticari Üyelik Başvuruları
     D-Smart İnönü Çanak Anten Nakil Hizmetleri
     İnönü Merkezi uydu sistemi kurulumu

D-Smart İnönü – İnönü D-Smart – İnönü D-Smart Bayileri

Ucuz Internet Kampanyalar

Bir cevap yazın