D-Smart Gülensu Bayi

D-Smart Gülensu

            D-Smart Gülensu Başvuru Hizmetleri

D-Smart Gülensu Üyelik Başvuru Hizmetleri
D-Smart çözüm ortağı olarak D-Smart Gülensu semtine verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki gibidir. D-Smart , D-Smart internet ve Gülensu D-Smart Ticari üyelik ilgili detaylı bilgi ve abonelik talepleriniz için 0216 526 25 25 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir iletişim seçeneği olarakta alttaki formla. D-Smart Gülensu online abonelik ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda Gülensu semtinede D-Smart internet adsl aboneliği’de yaptırabilirsiniz. D-Smart ve D-Smart internet mevcut kampanyalarında iki aboneliği birden tek faturada satın alabiliyorsunuz, üstelik D-Smart internet kampanyasında D-smart ve D-Smart interneti – internet fiyatına alabiliyorsunuz. Smart city alt yapısı bulunan siteler D-Smart ve D-Smart internet üyeliklerine sitelere özel indirimlerle faydalanarak üye olabilirler. D-Smart Gülensu Bölgesinde işletmeniz için ticari d-smart üyelikleri hakkında başvuruda bulunabilir ister eski ticari d-smart üyeliklerinizi yenileyebilir isterseniz yeni ticari d-smart üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.
D-Smart Gülensu

            D-Smart Gülensu Teknik Servis Hizmetleri

Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz, merkezi uydu sisteminiz veya smart city sistemi var ise bayimiz tarafından sadece iç kurulum yapılmaktadır. Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir.Montaj ne kullanılacak olan malzeme bilgilerini bayinizden alabilirsiniz
D-Smart Uydu alıcınızın markası ne olursa olsun teknik servislerimiz .! uzman ve profesyonel elemanlardan oluşmaktadır.Tüm d-smart uydu alıcıları ve çanak anten arızalarınızda yerinde servis hizmeti almak için bizimle online olarak irtibata geçebilrisiniz 0216 526 25 25 Servis hizmetlerimiz her bölgede gezici olarak dolaşmaktadır. Servis hizmetlerimiz ana merkezimizden tek noktadan yönetilmektedir böylece talebiniz doğrultusunda size en yakın aracımız ortalama 60 dk içerisinde sizlere hizmet verecektir.Alttaki formla servis veya üyellik alma talebinde bulunabilirsiniz.

            Gülensu Semtine Verilen Hizmetler

     D-Smart Gülensu Üyelik Başvurusu
     D-Smart Gülensu uydu alıcısı satışı
     D-Smart Gülensu uydu alıcısı kurulumu
     D-Smart Gülensu t teknik servis hizmetleri
     D-Smart Gülensu Çanak anten montaj servisi
     D-Smart Gülensu Uydu anten montaj
     D-Smart Gülensu Uydu anteni kurulum
     D-Smart Gülensu Smart city merkezi uydu sistemi üyelikleri
     D-Smart Gülensu Çanak anten ayarı
     D-Smart Gülensu Çanak anten kurulumu
     D-Smart Gülensu Uydu anten ayarı
     D-Smart Gülensu Hotbird ( yabancı ) Uydusu Çanak Kurulumu
     D-Smart Gülensu Anten ince ayar bakım montajı
     D-Smart Gülensu Uydu arızası
     D-Smart Gülensu Cihaz arızaları servisi
     D-Smart Gülensu İşyerlerine Ticari Üyelik Başvuruları
     D-Smart Gülensu Çanak Anten Nakil Hizmetleri
     Gülensu Merkezi uydu sistemi kurulumu

D-Smart Gülensu – Gülensu D-Smart – Gülensu D-Smart Bayileri

Ucuz Internet Kampanyalar

Bir cevap yazın