Cevizli Dsmart

  Cevizli D-Smart

  Dsmartkampanyalarını daha yakından inceleyerek bulunduğunuz yerden veya evinizden çıkmadan DsmartTv, DsmartTV + İnternet veya sadece Dsmartİnternet başvurusunda bulunabilir ve online hizmet alabilirsiniz Cevizli DsmartBayi iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilir farklı iletişim kanalları aramadan online iletişime geçebilirsiniz. Cevizli DsmartBayi sayfasından yapılan başvurların kurulumları aynı gün içerinide yapılmaktadır Cevizli DsmartBayisi ile iletişime geçerek internet talebinde bulunabilir mevcut internetiniz taşıyabilir veya D-Smartla birlikte internet başvurusunda bulunabilirsiniz. İstanbul geneli Dsmartüyelik başvuru
  0216 212 09 26 Başvuru hizmetlerimiz ana merkezimizden tek noktadan yönetilmektedir böylece talebiniz doğrultusunda size en yakın aracımız ortalama 2 saat içerisinde Dsmartkurulumu hizmet vermektedir. İletişim formuyla başvuruda bulunabilirsiniz.

  Teknik Servis Hizmetleri

  Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz, merkezi uydu sisteminiz veya smart city sisteminiz var ise tarafımızdan sadece iç kurulum yapılmaktadır.
  Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir.
  Montaj ve kullanılacak olan malzeme hakkında bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.
  Siteler ve toplu konutlar merkezi uydu sistemleri hakkında bilgi almak için bizi arayabilirler.

  Cevizli DsmartBayi Üyelik Başvuru Hizmetleri

  Dsmartçözüm ortağı olarak Cevizli bölgesine verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki gibidir.
  DsmartTv , Dsmartinternet, DsmartTV + İnternet, DsmartTicari üyelik ve diğer taleplerinizle ilgili detaylı bilgi ve başvurularınız için 0216 212 09 26 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir iletişim seçeneği olarakta yandaki formla Cevizli taleplerinizi iletebilirsiniz. Cevizli Bölgesi Dsmartkurulum hizmeti ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur.
  Aynı zamanda Cevizli ilçesine bölgesinden Dsmartfiber internet aboneliği’ de yaptırabilirsiniz. DsmartTv ve Dsmartinternet mevcut kampanyalarında iki aboneliği birden tek faturada satın alabilir böylece Tv ye ayrı İnternete ayrı fatura ödeme derdinden kurtılmuş olursunuz.
  Smart city alt yapısı bulunan siteler DsmartTv ve DsmartFiber İnternet üyeliklerine sitelere özel indirimli kampanyalardan faydalanarak üye olabilirler.
  Cevizli bölgesinde işletmeniz için Ticari Dsmartüyelikleri hakkında bilgi alabilir ve başvuruda bulunabilirsiniz. İster eski Ticari Dsmartüyeliklerinizi yenileyebilir, isterseniz yeni İşyerine Dsmartüyelik başvurunda bulunabilirsiniz.

  FAYDALI SİTELERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ

  1. Uydu Servisleri Burada
  2. Su Arıtma Cihazları
  3. Marangoz ve Mobilya Partner Sitemiz Marangozcu Abi
  4. DsmartBayileri ve DsmartServisleri Partner Sitemiz
  5. Ucuz İnternet Kampanyaları Partner Sitemiz