D-Smart Botancı Bayi

D-Smart Botancı

            D-Smart Botancı Başvuru Hizmetleri

D-Smart Botancı Üyelik Başvuru Hizmetleri
D-Smart çözüm ortağı olarak D-Smart Botancı semtine verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki gibidir. D-Smart , D-Smart internet ve Botancı D-Smart Ticari üyelik ilgili detaylı bilgi ve abonelik talepleriniz için 0216 526 25 25 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir iletişim seçeneği olarakta alttaki formla. D-Smart Botancı online abonelik ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda Botancı semtinede D-Smart internet adsl aboneliği’de yaptırabilirsiniz. D-Smart ve D-Smart internet mevcut kampanyalarında iki aboneliği birden tek faturada satın alabiliyorsunuz, üstelik D-Smart internet kampanyasında D-smart ve D-Smart interneti – internet fiyatına alabiliyorsunuz. Smart city alt yapısı bulunan siteler D-Smart ve D-Smart internet üyeliklerine sitelere özel indirimlerle faydalanarak üye olabilirler. D-Smart Botancı Bölgesinde işletmeniz için ticari d-smart üyelikleri hakkında başvuruda bulunabilir ister eski ticari d-smart üyeliklerinizi yenileyebilir isterseniz yeni ticari d-smart üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.
D-Smart Botancı

            D-Smart Botancı Teknik Servis Hizmetleri

Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz, merkezi uydu sisteminiz veya smart city sistemi var ise bayimiz tarafından sadece iç kurulum yapılmaktadır. Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir.Montaj ne kullanılacak olan malzeme bilgilerini bayinizden alabilirsiniz
D-Smart Uydu alıcınızın markası ne olursa olsun teknik servislerimiz .! uzman ve profesyonel elemanlardan oluşmaktadır.Tüm d-smart uydu alıcıları ve çanak anten arızalarınızda yerinde servis hizmeti almak için bizimle online olarak irtibata geçebilrisiniz 0216 526 25 25 Servis hizmetlerimiz her bölgede gezici olarak dolaşmaktadır. Servis hizmetlerimiz ana merkezimizden tek noktadan yönetilmektedir böylece talebiniz doğrultusunda size en yakın aracımız ortalama 60 dk içerisinde sizlere hizmet verecektir.Alttaki formla servis veya üyellik alma talebinde bulunabilirsiniz.

            Botancı Semtine Verilen Hizmetler

     D-Smart Botancı Üyelik Başvurusu
     D-Smart Botancı uydu alıcısı satışı
     D-Smart Botancı uydu alıcısı kurulumu
     D-Smart Botancı t teknik servis hizmetleri
     D-Smart Botancı Çanak anten montaj servisi
     D-Smart Botancı Uydu anten montaj
     D-Smart Botancı Uydu anteni kurulum
     D-Smart Botancı Smart city merkezi uydu sistemi üyelikleri
     D-Smart Botancı Çanak anten ayarı
     D-Smart Botancı Çanak anten kurulumu
     D-Smart Botancı Uydu anten ayarı
     D-Smart Botancı Hotbird ( yabancı ) Uydusu Çanak Kurulumu
     D-Smart Botancı Anten ince ayar bakım montajı
     D-Smart Botancı Uydu arızası
     D-Smart Botancı Cihaz arızaları servisi
     D-Smart Botancı İşyerlerine Ticari Üyelik Başvuruları
     D-Smart Botancı Çanak Anten Nakil Hizmetleri
     Botancı Merkezi uydu sistemi kurulumu

D-Smart Botancı – Botancı D-Smart – Botancı D-Smart Bayileri

Ucuz Internet Kampanyalar

Bir cevap yazın