D-Smart Kanlıca Bayi

D-Smart Kanlıca

            D-Smart Kanlıca Başvuru Hizmetleri

D-Smart Kanlıca Üyelik Başvuru Hizmetleri
D-Smart çözüm ortağı olarak D-Smart Kanlıca semtine verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki gibidir. D-Smart , D-Smart internet ve Kanlıca D-Smart Ticari üyelik ilgili detaylı bilgi ve abonelik talepleriniz için 0216 526 25 25 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir iletişim seçeneği olarakta alttaki formla. D-Smart Kanlıca online abonelik ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda Kanlıca semtinede D-Smart internet adsl aboneliği’de yaptırabilirsiniz. D-Smart ve D-Smart internet mevcut kampanyalarında iki aboneliği birden tek faturada satın alabiliyorsunuz, üstelik D-Smart internet kampanyasında D-smart ve D-Smart interneti – internet fiyatına alabiliyorsunuz. Smart city alt yapısı bulunan siteler D-Smart ve D-Smart internet üyeliklerine sitelere özel indirimlerle faydalanarak üye olabilirler. D-Smart Kanlıca Bölgesinde işletmeniz için ticari d-smart üyelikleri hakkında başvuruda bulunabilir ister eski ticari d-smart üyeliklerinizi yenileyebilir isterseniz yeni ticari d-smart üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.
D-Smart Kanlıca

            D-Smart Kanlıca Teknik Servis Hizmetleri

Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz, merkezi uydu sisteminiz veya smart city sistemi var ise bayimiz tarafından sadece iç kurulum yapılmaktadır. Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir.Montaj ne kullanılacak olan malzeme bilgilerini bayinizden alabilirsiniz
D-Smart Uydu alıcınızın markası ne olursa olsun teknik servislerimiz .! uzman ve profesyonel elemanlardan oluşmaktadır.Tüm d-smart uydu alıcıları ve çanak anten arızalarınızda yerinde servis hizmeti almak için bizimle online olarak irtibata geçebilrisiniz 0216 526 25 25 Servis hizmetlerimiz her bölgede gezici olarak dolaşmaktadır. Servis hizmetlerimiz ana merkezimizden tek noktadan yönetilmektedir böylece talebiniz doğrultusunda size en yakın aracımız ortalama 60 dk içerisinde sizlere hizmet verecektir.Alttaki formla servis veya üyellik alma talebinde bulunabilirsiniz.

            Kanlıca Semtine Verilen Hizmetler

     D-Smart Kanlıca Üyelik Başvurusu
     D-Smart Kanlıca uydu alıcısı satışı
     D-Smart Kanlıca uydu alıcısı kurulumu
     D-Smart Kanlıca t teknik servis hizmetleri
     D-Smart Kanlıca Çanak anten montaj servisi
     D-Smart Kanlıca Uydu anten montaj
     D-Smart Kanlıca Uydu anteni kurulum
     D-Smart Kanlıca Smart city merkezi uydu sistemi üyelikleri
     D-Smart Kanlıca Çanak anten ayarı
     D-Smart Kanlıca Çanak anten kurulumu
     D-Smart Kanlıca Uydu anten ayarı
     D-Smart Kanlıca Hotbird ( yabancı ) Uydusu Çanak Kurulumu
     D-Smart Kanlıca Anten ince ayar bakım montajı
     D-Smart Kanlıca Uydu arızası
     D-Smart Kanlıca Cihaz arızaları servisi
     D-Smart Kanlıca İşyerlerine Ticari Üyelik Başvuruları
     D-Smart Kanlıca Çanak Anten Nakil Hizmetleri
     Kanlıca Merkezi uydu sistemi kurulumu

D-Smart Kanlıca – Kanlıca D-Smart – Kanlıca D-Smart Bayileri

Ucuz Internet Kampanyalar

Bir cevap yazın