D-Smart Mevlana Bayi

D-Smart Mevlana

            D-Smart Mevlana Başvuru Hizmetleri

D-Smart Mevlana Üyelik Başvuru Hizmetleri
D-Smart çözüm ortağı olarak D-Smart Mevlana semtine verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki gibidir. D-Smart , D-Smart internet ve Mevlana D-Smart Ticari üyelik ilgili detaylı bilgi ve abonelik talepleriniz için 0216 526 25 25 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir iletişim seçeneği olarakta alttaki formla. D-Smart Mevlana online abonelik ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda Mevlana semtinede D-Smart internet adsl aboneliği’de yaptırabilirsiniz. D-Smart ve D-Smart internet mevcut kampanyalarında iki aboneliği birden tek faturada satın alabiliyorsunuz, üstelik D-Smart internet kampanyasında D-smart ve D-Smart interneti – internet fiyatına alabiliyorsunuz. Smart city alt yapısı bulunan siteler D-Smart ve D-Smart internet üyeliklerine sitelere özel indirimlerle faydalanarak üye olabilirler. D-Smart Mevlana Bölgesinde işletmeniz için ticari d-smart üyelikleri hakkında başvuruda bulunabilir ister eski ticari d-smart üyeliklerinizi yenileyebilir isterseniz yeni ticari d-smart üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.
D-Smart Mevlana

            D-Smart Mevlana Teknik Servis Hizmetleri

Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz, merkezi uydu sisteminiz veya smart city sistemi var ise bayimiz tarafından sadece iç kurulum yapılmaktadır. Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir.Montaj ne kullanılacak olan malzeme bilgilerini bayinizden alabilirsiniz
D-Smart Uydu alıcınızın markası ne olursa olsun teknik servislerimiz .! uzman ve profesyonel elemanlardan oluşmaktadır.Tüm d-smart uydu alıcıları ve çanak anten arızalarınızda yerinde servis hizmeti almak için bizimle online olarak irtibata geçebilrisiniz 0216 526 25 25 Servis hizmetlerimiz her bölgede gezici olarak dolaşmaktadır. Servis hizmetlerimiz ana merkezimizden tek noktadan yönetilmektedir böylece talebiniz doğrultusunda size en yakın aracımız ortalama 60 dk içerisinde sizlere hizmet verecektir.Alttaki formla servis veya üyellik alma talebinde bulunabilirsiniz.

            Mevlana Semtine Verilen Hizmetler

     D-Smart Mevlana Üyelik Başvurusu
     D-Smart Mevlana uydu alıcısı satışı
     D-Smart Mevlana uydu alıcısı kurulumu
     D-Smart Mevlana t teknik servis hizmetleri
     D-Smart Mevlana Çanak anten montaj servisi
     D-Smart Mevlana Uydu anten montaj
     D-Smart Mevlana Uydu anteni kurulum
     D-Smart Mevlana Smart city merkezi uydu sistemi üyelikleri
     D-Smart Mevlana Çanak anten ayarı
     D-Smart Mevlana Çanak anten kurulumu
     D-Smart Mevlana Uydu anten ayarı
     D-Smart Mevlana Hotbird ( yabancı ) Uydusu Çanak Kurulumu
     D-Smart Mevlana Anten ince ayar bakım montajı
     D-Smart Mevlana Uydu arızası
     D-Smart Mevlana Cihaz arızaları servisi
     D-Smart Mevlana İşyerlerine Ticari Üyelik Başvuruları
     D-Smart Mevlana Çanak Anten Nakil Hizmetleri
     Mevlana Merkezi uydu sistemi kurulumu

D-Smart Mevlana – Mevlana D-Smart – Mevlana D-Smart Bayileri

Ucuz Internet Kampanyalar

Bir cevap yazın