D-Smart Barbaros Bayi

D-Smart Barbaros

            D-Smart Barbaros Başvuru Hizmetleri

D-Smart Barbaros Üyelik Başvuru Hizmetleri
D-Smart çözüm ortağı olarak D-Smart Barbaros semtine verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki gibidir. D-Smart , D-Smart internet ve Barbaros D-Smart Ticari üyelik ilgili detaylı bilgi ve abonelik talepleriniz için 0216 526 25 25 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir iletişim seçeneği olarakta alttaki formla. D-Smart Barbaros online abonelik ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. Aynı zamanda Barbaros semtinede D-Smart internet adsl aboneliği’de yaptırabilirsiniz. D-Smart ve D-Smart internet mevcut kampanyalarında iki aboneliği birden tek faturada satın alabiliyorsunuz, üstelik D-Smart internet kampanyasında D-smart ve D-Smart interneti – internet fiyatına alabiliyorsunuz. Smart city alt yapısı bulunan siteler D-Smart ve D-Smart internet üyeliklerine sitelere özel indirimlerle faydalanarak üye olabilirler. D-Smart Barbaros Bölgesinde işletmeniz için ticari d-smart üyelikleri hakkında başvuruda bulunabilir ister eski ticari d-smart üyeliklerinizi yenileyebilir isterseniz yeni ticari d-smart üyelik başvurusunda bulunabilirsiniz.
D-Smart Barbaros

            D-Smart Barbaros Teknik Servis Hizmetleri

Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz, merkezi uydu sisteminiz veya smart city sistemi var ise bayimiz tarafından sadece iç kurulum yapılmaktadır. Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir.Montaj ne kullanılacak olan malzeme bilgilerini bayinizden alabilirsiniz
D-Smart Uydu alıcınızın markası ne olursa olsun teknik servislerimiz .! uzman ve profesyonel elemanlardan oluşmaktadır.Tüm d-smart uydu alıcıları ve çanak anten arızalarınızda yerinde servis hizmeti almak için bizimle online olarak irtibata geçebilrisiniz 0216 526 25 25 Servis hizmetlerimiz her bölgede gezici olarak dolaşmaktadır. Servis hizmetlerimiz ana merkezimizden tek noktadan yönetilmektedir böylece talebiniz doğrultusunda size en yakın aracımız ortalama 60 dk içerisinde sizlere hizmet verecektir.Alttaki formla servis veya üyellik alma talebinde bulunabilirsiniz.

            Ümraniye Barbaros Semtine Verilen Hizmetler

     D-Smart Barbaros Üyelik Başvurusu
     D-Smart Barbaros uydu alıcısı satışı
     D-Smart Barbaros uydu alıcısı kurulumu
     D-Smart Barbaros t teknik servis hizmetleri
     D-Smart Barbaros Çanak anten montaj servisi
     D-Smart Barbaros Uydu anten montaj
     D-Smart Barbaros Uydu anteni kurulum
     D-Smart Barbaros Smart city merkezi uydu sistemi üyelikleri
     D-Smart Barbaros Çanak anten ayarı
     D-Smart Barbaros Çanak anten kurulumu
     D-Smart Barbaros Uydu anten ayarı
     D-Smart Barbaros Hotbird ( yabancı ) Uydusu Çanak Kurulumu
     D-Smart Barbaros Anten ince ayar bakım montajı
     D-Smart Barbaros Uydu arızası
     D-Smart Barbaros Cihaz arızaları servisi
     D-Smart Barbaros İşyerlerine Ticari Üyelik Başvuruları
     D-Smart Barbaros Çanak Anten Nakil Hizmetleri
     Barbaros Merkezi uydu sistemi kurulumu

D-Smart Barbaros – Barbaros D-Smart – Barbaros D-Smart Bayileri

Ucuz Internet Kampanyalar

Bir cevap yazın