D-Smart istanbul Avrupa Yakası Bayileri

D-Smart istanbul Avrupa Yakası Bayileri bilgilerine buradan ulaşabilir bölgenizede size en yakın bayi bilgisini alabilirsiniz. D-Smart istanbul Avrupa Yakası Bayileri d-smart üyelik hizmetleriyle ilgili olarak size bilgi verebilirler. D-Smart istanbul Avrupa Yakası Bayileri d-smart kampanyaları kapsamında size en uygun d-smart kampanyasını sunabilir ve sizin daha iyi karar vermenizi sağlayabilirler. D-Smart istanbul Avrupa Yakası Bayileri d-smart internet kampanyalrı hakkında size bilgi verebilirler . D-Smart istanbul Avrupa Yakası Bayileri siz evinizden çıkmadan size en iyi ve hızlı hizmeti sunarak bulunduğunuz ilçe veya semtte size hizmet verebilirler. D-Smart istanbul Avrupa Yakası Bayileri iletişim bilgileri , kampanya ve internetle ilgili başvurularınız için 0216 212 09 26 nolu telefonu arayabilirsiniz.

D-Smart Tv Kampanyaları

D-Smart internet Kamapanyaları

D-Smart Paketleri

D-Smart Üyelik Başvuru Hizmetleri
D-Smart çözüm ortağı olarak verdiğimiz hizmetlerin listesi aşağıdaki listelenmiştir. D-Smart , D-Smart internet ve D-Smart Ticari üyeliklerle ilgili detaylı bilgi ve abonelik talepleriniz için 0216 212 09 26 numaralı telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Diğer bir iletişim seçeneği olarakta alttaki formla D-Smart online üyelik ve servis taleplerinizi iletebilirsiniz. D-Smart kurulum hizmeti ve teknik servis hizmetlerimiz mevcuttur. Aynı zamanda D-Smart ve D-Smart internet adsl aboneliği’ de yaptırabilirsiniz. D-Smart ve D-Smart internet mevcut kampanyalarında iki aboneliği birden tek faturada satın alabiliyorsunuz, üstelik D-Smart internet kampanyasında D-smart ve D-Smart interneti – internet fiyatına alabiliyorsunuz. Smart city alt yapısı bulunan siteler D-Smart ve D-Smart internet üyeliklerine sitelere özel indirimlerle faydalanarak üye olabilirler. İşletmeniz için ticari d-smart üyelikleri hakkında başvuruda bulunabilir ister eski d-smart üyeliklerinizi yenileyebilir isterseniz yeni üyelik başvurunda bulunabilirsiniz.

D-Smart istanbul Avrupa Yakası Bayileri Teknik Servis Hizmetleri

Binanızda türksat uydusuna bakan bir çanak anteniniz, merkezi uydu sisteminiz veya smart city sistemi var ise tarafımızıdan sadece iç kurulum yapılmaktadır. Mevcut bir çanak anten sisteminiz yok ise bireysel çanak anten sisteminin montajı gerekmektedir.Montaj ne kullanılacak olan malzeme bilgilerini bayimizden alabilirsiniz
D-Smart Uydu alıcınızın markası ne olursa olsun teknik servislerimiz .! uzman ve profesyonel ekiplerden oluşmaktadır.Tüm d-smart uydu alıcıları ve çanak anten arızalarınızda yerinde servis hizmeti almak için bizimle online olarak irtibata geçebilrisiniz 0216 212 09 26 Servis hizmetlerimiz her bölgede gezici olarak dolaşmaktadır. Servis hizmetlerimiz ana merkezimizden tek noktadan yönetilmektedir böylece talebiniz doğrultusunda size en yakın aracımız ortalama 60 dk içerisinde sizlere hizmet verecektir.Üstteki formla servis veya üyelik satına alma talebinde bulunabilirsiniz.

D-Smart istanbul Avrupa Yakası Bayileri Verilen Hizmetler

D-Smart Kampanyaları
D-Fix Kampanyalaraı
D-Smaru Başvurusu
D-Smar İnternet Başvurusu
D-Smart Fiber İnternet Kampanyaları
D-Smart Limitsiz İnternet Kampayaları
D-Smart Yan Oda Kampanyaları
Eski Uydu Alıcını D-Smartla Değiştir Kampanyaları
En Güncel D-Smart Kampanyaları
D-Smart teknik servis hizmetleri
D-Smart Anten Servisi
D-Smart Uydu anten ayarı
D-Smart Hotbird ( yabancı ) Uydusu Çanak Kurulumu
D-Smart Cihaz arızaları servisi
D-Smart Ticari Üyelik Başvuruları
D-Smart Çanak Anten Nakil Hizmetleri
D-Smart Merkezi uydu sistemi kurulumu

D-Smart istanbul Avrupa Yakası İnternet Başvuru – D-Smart istanbul Avrupa Yakası Ticari Üyelik Başvurusu – D-Smart istanbul Avrupa Yakası Başvuru