Modül

Modul Nakit

Modul Nakit Satın Alma

   HD – D-Smart Nakit Satın Alma    BURADA
   HD+plus – D-Smart Nakit Satın Alma    BURADA
   Cam Modül – Nakit Satın Alma    BURADA

Modul Nakit

D-Smart Cam Modül Nakit

        
   Dizi Paketi    250 Modul Nakit    24 Ay Açık
   Sinema Paketli    500 Modul Nakit    24 Ay Açık
   Spor Paketi    800 Modul Nakit    24 Ay Açık
   Süper Paket    1000Modul Nakit    24 Ay Açık
   Mega Paket    1200Modul Nakit    24 Ay Açık
   Xtra (erotik)    200 Modul Nakit    Ek Paket
   SporXtra ( NTV smart spor HD )    200 Modul Nakit    Ek Paket
Modul Nakit Üyelikler Hakkında D-Smart Nakit üyeliklerde seçilen D-Smart uydu alıcılarından herhangi birisi ( HD, HDplus, SD ) D-Smart paketleriyle birlikte kullanılmaktadır. D-Smart nakit ödemeli üyeliklerde seçilen paketlerle birlikte talep edilen uydu alıcısı ile birlikte verilmektedir. Nakit üyeliklerinde kutu için ayrı paket için ayrı ücret talep edilmez kutu ve seçilen paket ücreti mevcutta belirtilen nakit ödemeli ücret tablosunda belirtilmiştir. nakit ödemeli d-smart üyeliklerinde aktivasyon ücreti 40 tl Nakit alınmaktadır.D-Smart ürünlerini nakit satın aalabilir veya anlaşmalı banka kredi kartlarına vade farksız taksitlrele satın alarak üye olabilirsiniz. 24 ay boyunca aylık veya herhangi bir şekilde ücret talep edilmemektedir

D-Smart Paketleri

Modul Nakit SD nedir ?
Dijital platform özellikleri ile normal uydu alıcısı özelliklerini bir araya getiren, ileri teknoloji ürünüdür.Dsmart sd digital uydu yayınlarını izletmeye yarar, HD ( high definition) yayın yapan tv kanalları için d-smart hd uyumlu uydu alıcısı kullanılması gereklidir.
d-smart sd uydu alıcısı ile yayınları standart görünümde 768×576 pixel çözünürlükte seyrederken, d-smart hd ile yayınları 1920×1080 pixel çözünürlükte izleyebilirsiniz. Aylık ödemeli d-smart sd

Modul Nakit HD Nedir ?
Aylık ödemeli d-smart hd HD teknolojisi ile yayımlanan yayınları evinize getiren uydu alıcısıdır. d-smart HD ile HD kanalları yüksek çözünürlük ile izler ve mükemmel bir TV izleme deneyimi yaşayabilirsiniz.D-Smart paket içeriklerindeki dsmart hd kanallrı gün geçtikle çoğalmakta ve hd kalitesinde tv keyfini dsmart üyelerine sunmaktadır.

1.HD (High Definition) nedir ?
Günümüzdeki standart görüntü sistemlerinden çok daha yüksek kalitede resimleri görüntüleme imkanı sunan bir teknolojidir. HD resimlerde aynı resim için kullanılan piksel sayısı SD (standard definition) resme göre çok daha yüksektir (SD=720×576, HD=1280×720 minimum). HD yayın, bugüne kadar kullandığımız standart yayınlara göre en az 4 kat daha iyi görüntü kalitesine sahiptir.

Modul Nakit HD+plus Nedir ?
Dsmart HD+ eğlence dünyanızı evinize getiriyor.
D-Smart HD+ kendi içinde hafızası bulunan bir cihazdır.dsmart hd+(plus) ile dilediğiniz programları kaydedebilir, canlı yayını durdurabilir, geri ve ardından ileri alabilir, istediğiniz zaman canlı yayın zamanına ulaşabilir, aynı anda iki yayını kaydedebilirsiniz. D-VD Club’a abone olarak kumandadaki VOD tuşu ile cihazınıza otomatik olarak yüklenen programları, spor karşılaşmalarını, dizilerin tüm bölümlerini, bazı özel programları izleyebilirsiniz ayrıca dsmart blue özelliğide D-Smart HD + ( plus ) ta mevcuttur d-smart hd plus uydu alıcılarını kullanabilmek için türksat çanak anten sisteminden 2. hat gereklidir.d-smart smzrt city merkezi uydu sistemi kurulu olan toplu konut veya sitelerde 2. anten kablosuna gerek yoktur.

D-Smart Cam Modül Nedir ?
Modül girişli ( cı slotu ) olan bütün hd veya sd uydu alıcılarında çalışan ve D-Smart platformunda üyesi olduğunuz veya satın aldığınız paketin içeriğindeki şifreli kanalların şifrelerini çözmeye yarayan bit üründür.
CAM (Conditional Acces Module-Koşullu Erişim Birimi) ait olduğu platformun Smartcard’ını çalıştıran, şifreleme sistemini çözen modülüdür.
Ne İşe Yarar
Birlikte kullanıldığı Smart Card’a operatör tarafından gönderilen onay mesajlarının, izin verdiği ölçüde servislerin şifresini çözmeye yarar.

Modul Nakit

0216 526 25 25

0850 333 7 266

 

Incoming search terms:

  • dsmart modul
  • dsmart cam modül maxi paket
  • dsmart modül kampanya
  • dsmart cam modul full paket
  • dsmart cam modül fiyat
  • d-smart modül maxi paket
  • d\smart modül fiyat
  • d-smart modül fiyatları

Reklam Verebilirsiniz 0216 526 25 25

Kampanyalardan E-Mail ile Haber Al